• Головна
  • В Авдіївці відбулось засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості
08:00, 22 березня 2021 р.

В Авдіївці відбулось засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

В Авдіївці відбулось засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

19 березня вже вдруге у цьому році, в Авдіївці відбулося засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Під час зустрічі місцеві мешканці розповіли про свої ідеї та напрацювання з цієї теми.

В засіданні групи прийняли участь заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький, мобілізаторка проєкту Наталя Красківська, представники відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій ВЦА, відділення поліції № 1 (м. Авдіївка) ПРУП ГУНП в Донецькій області та громадські діячі. 

Як інформує ВЦА, під час засідання Робочої групи були презентовані ідеї міні-ініціатив. Проєкти «Освіта без обмежень» (Н.Кузьменко, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»), «Бібліотечний простір як центр виховання відповідального батьківства» (Марина Шабанова, Лариса Савенко ЗОШ №7), «Музей історій про важливе» (Тетяна Переверзєва, Народний музей історії міста Авдіївка), «Створення музею техніки» (Тетяна Переверзєва, Народний музей історії міста Авдіївка), «Школа громадської участі» (Євгенія Васильєва, ГО «Сила ідей»), «Мобільний медіацентр» (Т.Трашутіна, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр), Олексій Кравченко (відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА Авдіївки) викликали щире зацікавлення учасників зустрічі.

Задумки, запропоновані авдіївцями, з одного боку, відповідають їх професійній діяльності, а з іншого - розширюють можливості громади в напрямку підсилення соціальної згуртованості та створення в місті комфортного та безпечного середовища.

Напрацьовані проєкти/міні-ініціативи будуть подані на конкурсній основі для подальшої практичної реалізації у громаді за фінансової підтримки ПРООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #активісти #міні-ініціативи #безпека #згуртованість
live comments feed...