В КП "СЄЗ" пояснили, чому не розбудовується проспект Центральний

В КП "СЄЗ" пояснили, чому не розбудовується проспект Центральний, Дарья Воронцова

Комунальне підприємство «Служба єдиного замовника» атакують питаннями щодо відновлення пішохідної зони та реконструкції головної вулиці міста – проспекту Центрального. Адміністрація КП "СЄЗ" вирішила повно та вичерпно відповісти на всі питання та прояснити ситуацію.

У 2020 році комунальним підприємством у компанії-підрядника була замовлена проектно-кошторисна документація по реконструкції проспекту Центрального. Але, на жаль, обрана через систему «Прозорро» компанія-проектант виявилася не якісним виконавцем.  КП «СЄЗ» відмовилося приймати  роботу, що не відповідала вимогам технічного завдання і мала не повний склад документації, а також сплачувати за неї рахунок у 1 млн 188 тис. гривень. На даний момент  тривають судові тяжби.

Розуміючи, що пересування головною вулицею міста, особливо в осінньо-зимовий період, стало просто неможливим, «СЄЗ» спільно з військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка прийняли рішення по тимчасовому облаштуванню пішохідної зони. З міського бюджету були виділені кошти у розмірі  358 тис. грн.  на закупівлю бетонних плит, які й були укладені замість знятого покриття після заміни труб теплотраси. Після капітального ремонту проспекту ці плити будуть повторно використані при благоустрої міста, зокрема при будівництві нових сміттєвих майданчиків.

Також  існує ще одна проблема, що гальмує ремонт – це центральний водовід КП «Вода Донбасу», що прокладений між дорогою та тротуаром. Цей трубопровід зношений і потребує заміни.  Керівництво ВЦА вже звернулося за фінансовою допомогою до низки міжнародних благодійних організацій, зокрема до Червоного Хреста. Нагальною проблемою є налагодження контакту з КП "Компанія "Вода Донбасу", на балансі якого і знаходяться системи водовідведення по проспекту Центральному. 

Наразі, вирішуються організаційні питання, щоб ремонт був зроблений за всіма правилами та стандартами, одразу добре та без порушень.

Авдіївка КП "СЄЗ" розбудова місто Центральний вулиця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии