• Главная
  • В Авдіївці з'явиться сучасний мультипарк
13:10, 22 марта 2021 г.

В Авдіївці з'явиться сучасний мультипарк

В Авдіївці з'явиться сучасний мультипарк

За ініціативи керівника Авдіївської міської ВЦА Віталія Барабаш цього року на місці старого напівзруйнованого дитячого містечка в районі міського Палацу культури з'явиться сучасний мультипарк для 5 видів спорту.

Як інформує ВЦА міста, очистити територію дитячого містечка від сміття та бур'яну у 2020 році допомогли місцеві байкери, громадські активісти та комунальники. Наразі майданчик перейшов на баланс КЗ «Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Згідно попереднього проєкту, мультипарк для активного відпочинку включатиме композитний Скейт-парк, який буде складатися з 2 зон (дитяча від 6 років, для середнього рівню та рівню Pro від 12 років), загальною площею 600 м.кв., а також композитний Памп-трек, площею 429 м.кв.

В Авдіївці з'явиться сучасний мультипарк, фото-1

Композитна стріт-зона (Скейт-парк) буде унікальною: трансформер – всі конструкції можна міняти місцями за допомогою рокли, що дозволить зберегти актуальність та інтерес до проєкту на довгі роки; довговічність –для фінішного покриття передбачається використання композитного матеріалу, який на відміну від фанери значно збільшує строк служби парку.

 У майбутньому спортивно-розважальному мультипарку передбачається:

- 6 активностей;
- вік для відвідування від 3 років;
- для щоденного відвідування та змагань усіх рівнів;
- можливість займатися спортом як для початківців так і для профі;
- безкоштовне відвідування;

Кінцевий проєкт мультипарку ще не затверджено, оскільки розглядається можливість доповнення його ще декількома зонами активного відпочинку і зимової горки для катання.

- Плануємо збудувати мультипарк в Авдіївці вже цього року, - розповідає очільник міської ВЦА Віталій Барабаш. – Розраховуємо, що парк буде сертифіковано, і ми зможемо проводити відповідні спортивні змагання всіх рівнів – від міських до міжнародних. Сподіваюсь, що цей Скейт-парк стане справжньою родзинкою нашого міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #ВЦА #мультипарк #спорт #дитяче містечко #скейт-парк
live comments feed...