В Авдіївці відкривається виставка, присвячена подіям Українсьої революції 1917-1921 років

В Авдіївці відкривається виставка, присвячена подіям Українсьої революції 1917-1921 років, Дарья Воронцова

23 березня в Народному музеї історії міста Авдіївки розпочинає роботу виставка «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір», присвячена перебігові подій Української революції 1917-1921 років у різних регіонах країни, а також українському національному руху цієї доби за межами нашої держави.

Як інформує відділ культури ВЦА міста, виставка складається з 14 тематичних банерів, кожен з яких присвячений окремому регіону України або ареалу діяльності українського національного руху. Зокрема, йдеться про Київщину, Волинь, Поділля, Слобожанщину, Галичину, Крим тощо. Обраний авторами підхід дозволив переконливо продемонструвати, що революційні події сто років тому мали загальноукраїнський характер: на сході і заході, півночі та півдні – скрізь в Україні відбулося національне пробудження, почалося державотворення.

У роботі над створенням виставки прийняли участь співробітники регіональних представництв Українського інституту національної пам’яті. 

Відвідати виставку можна з 23 березня по 3 квітня за адресою: Комунальна, 11. Відвідування груп за попереднім записом. Контактний телефон 0501631979.

музей виставка Авдіївка Україна революція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии