Терцентр провів інформаційну акцію: «Разом проти туберкульозу»

Терцентр провів інформаційну акцію: «Разом проти туберкульозу», Дарья Воронцова

24 березня відзначається Всесвітній День боротьби з туберкульозом. Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке визивається мікобактерією туберкульозу. Найчастіше при туберкульозі уражені легені, також може розвиватися патологічний процес в інших органах і тканинах. Це інфекційне захворювання є серйозною загрозою для населення всього світу та має соціальну значимість. 

Основні симптоми хвороби: кашель, що триває 2-3 тижні; рясне потовиділення вночі; слабкість; безпричинна втрата ваги; температура вище 37 градусів без видимої причини, що триває понад тиждень.

Як звітує Територіальний центр, з метою попередження захворюваності на туберкульоз з 15.03.2021 по 22.03.2021 працівники центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради серед підопічних установи провели інформаційну акцію: «Разом проти туберкульозу». Також розповсюджували тематичні буклети та роз’яснювали актуальність даної проблеми. Для профілактики захворювання підопічні тер. центру один раз на рік обов’язково проходять флюорографічне обстеження. 

В Україні працює загальнонаціональна гаряча лінія, по якій можна отримати консультацію лікаря фтизіатра. Лінія працює щоденно без перерв, свят та вихідних з 08.00 до 16.00. Телефон гарячої лінії – 0800503080.

Терцентр Авдіївка туберкульоз акція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии