• Головна
  • Авдіївські поліцейські провели рейд по місцевих крамницях
09:30, 23 березня 2021 р.

Авдіївські поліцейські провели рейд по місцевих крамницях

Авдіївські поліцейські провели рейд по місцевих крамницях

Продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім - це не лише злочинее діяння, але й прямий, доволі негативний, вплив на майбутнє нації. Адже діти, які з легкістю отримують цигарки, вино, пиво, починають вести розгульне життя, часто асоціальне. Ювенальні поліцейські Авдіївки провели превентивний рейд по торгових точках міста аби провести профілактичні бесіди з працівниками торговельних закладів щодо заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, а також вкотре нагадали про відповідальність за такі дії.

Як інформує Покровське районне управління поліції, співробітники поліції Авдіївки відвідали місцеві крамниці та розповіли продавцям про відповідальність за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. В кожному торговельному закладі правоохоронці залишили попереджувальні пам’ятки.

Реакція продавців на цей захід була позитивна. Працівники торгівлі відмітили, що вже звикли до подібних акцій та пояснили, що знають про сувору норму Закону України щодо заборони реалізації неповнолітнім забороненої продукції й сумлінно її дотримуються. Майже всі продавці одразу ж погоджувалися розмістити на видимих місцях магазинів листівки про недопущення реалізації алкоголю та тютюну дітям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #поліція #діти #заборонена продукція
live comments feed...