• Головна
  • В Авдіївці пройшов круглий стіл «Біологічна безпека міста. Шляхи вирішення»
08:20, 24 березня 2021 р.

В Авдіївці пройшов круглий стіл «Біологічна безпека міста. Шляхи вирішення»

В Авдіївці пройшов круглий стіл «Біологічна безпека міста. Шляхи вирішення»

23 березня в приміщенні ВЦА Авдіївки пройшов Круглий стіл щодо проблеми з безпритульними тваринами «Біологічна безпека міста. Шляхи вирішення».

Як звітує ВЦА міста, в засіданні прийняли участь керівництво міста, еколог та лікар ветеринарної медицини, завідувач сектору екології Авдіївської міської ВЦА, директори КП «Служба єдиного замовника» та КНП «АЦМЛ», представники ГО «Зооконтроль» та «Безпека тварин», а також працівники Авдіївського управління Держпродспоживслужби і міського відділення поліції.

Було зазначено, що протягом року в Авдіївці фіксувалися поодинокі випадки зараження сказом серед тварин, однак поставка вакцин від цієї смертельної хвороби державними органами до Донецької області  не здійснювалась.

Представники громадських організацій акцентували, що людство завжди існувало поруч з тваринами, але варто пам’ятати про небезпеку від них,  і саме в цьому є інформаційний провал. З необхідністю ведення інформаційної роз’яснювальної кампанії в Авдіївці погодився й очільник міста.

-Деякі радикальні мешканці міста пропонують нам відстрілювати агресивних собак. Але це не вихід, ми маємо співіснувати з ними спокійно. Бездомні тварини – це наслідок безвідповідальності людей, - вважає керівник ВЦА Авдіївки Віталій Барабаш.  - Всі ми націлені на вирішення цієї проблеми, тому давайте націлимось не на роботу заради роботи, не на імітацію бурхливої діяльності, а на результат. Тому закликаю до конструктиву під час прийдешніх громадських слухань.

Громадські слухання з цього питання відбудуться найближчим часом із залученням до них місцевих активістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #тварини #круглий стіл #громадські слухання
live comments feed...