• Головна
  • Авдіївська влада відвідала селище Опитне
08:20, 25 березня 2021 р.

Авдіївська влада відвідала селище Опитне

Авдіївська влада відвідала селище Опитне

Згідно із перспективним планом, до складу Авдіївської територіальної громади увійшло селище Опитне. 24 березня голова Ясинуватської райдержадміністрації Микола Коваленко символічно передав повноваження щодо управління територією селища керівнику Авдіївської міської ВЦА Віталію Барабаш.

Спільно із заступником голови Донецької обладміністрації Вадимом Філашкіним Віталій Барабаш разом із заступниками зустрілись із мешканцями Опитного. Метою зустрічі було ознайомлення з проблемами місцевих жителів та їх подальше вирішення.

Наразі в селищі проживає менше 40 осіб, здебільшого - пенсійного віку. Люди звернулися до очільника Авдіївської ВЦА та Вадима Філашкіна із проханням забезпечити їм так звану "автолавку" - доставку хліба - частіше ніж 1 раз на 2 тижні. Також люди просили засклити другий поверх одного з будинків, де раніше зусиллями районної та обласної влади вже замінили частину вікон і була відновлена покрівля.

Також мешканці селища хочуть, щоб їх пропускали за межі селища без перешкод. Проживаючим у населеному пункті було запропоновано скласти список осіб, що виїжджають з села, і передати голові ВЦА для досягнення домовленості з військовими з цього питання.

Голова Авдіївської ВЦА також запропонував місцевим мешканцям створити на території селища притулок для бездомних тварин, де буде здійснюватись стерилізація і перетримка чотирилапих із подальшим поверненням їх до ареалу проживання.

- Завдяки відкриттю такого притулку у селищі з'являться робочі місця і частіше курсуватиме між Авдіївкою і Опитним транспорт, - поділився планами Віталій Барабаш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #Опитне #ВЦА #військові
live comments feed...