• Главная
  • В Авдіївці продовжують надавати послугу "Соціального супроводу" прийомним родинам
15:39, 25 марта

В Авдіївці продовжують надавати послугу "Соціального супроводу" прийомним родинам

В Авдіївці продовжують надавати послугу "Соціального супроводу" прийомним родинам

Авдіївський міський центр соціальних служб продовжує надавати послугу «Соціального супроводу» родинам, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У березні цього року в Авдіївці було створено нову прийомну сім’ю (всього у місті є 5 таких сімей), до якої влаштовано двох дівчаток, батьки яких позбавлені батьківських прав. Відповідно до чинного законодавства дані родини отримують послугу соціального супроводу постійно, до настання повноліття прийомних дітей. 

Як інформує Вдіївський центр соціальних служб, метою соціального  супроводження  є  захист  та  забезпечення дотримання прав та інтересів дитини, оптимальних умов її життя та гармонічноо розвитку з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини шляхом надання соціальних послуг прийомній сім'ї. Фахівець центру відвідує родини за графіком та допомагає прийомним батькам пройти адаптацію дітей в родині.  

Завданням соціального  супроводження  є  адаптація  дитини  в новій  сім'ї,  створення у ній дружелюбного психологічного клімату, забезпечення  оптимальних  умов  життя  та  захисту  прав  дитини, створення  можливостей  для  її  розвитку шляхом надання комплексу якісних соціальних послуг.

Також продовжується адаптація двох хлопчиків, яких влаштували у прийомну сім’ю наприкінці 2020 року. Дана сім’я успішно функціонує з 2014 року. Прийомні батьки забезпечують дітей усім необхідним для повноцінного розвитку та навчання, кожного року оздоровлюють та забезпечують усім необхідним. Але найголовніше, що у дітей з’явилася родина, яка їх любить і дає їм тепло, яке потребує кожна маленька людина.

Якщо Ви бажаєте створити прийомну сім’ю та подарувати батьківське тепло дітям, запрошуємо Вас до Центру на консультацію за адресою м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, 2 поверх. Телефон: 0500735272.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #соціальний супровід #піклування #соціальні служби #діти

Комментарии

Объявления
live comments feed...