• Головна
  • КП «СЄЗ» закликає мешканців Авдіївки допомогти в виявленні безпритульних тварин
15:00, 25 березня 2021 р.

КП «СЄЗ» закликає мешканців Авдіївки допомогти в виявленні безпритульних тварин

КП «СЄЗ» закликає мешканців Авдіївки допомогти в виявленні безпритульних тварин

Адміністрація КП "СЄЗ" звернулася до мешканців міста з проханням надати допомогу в виявленні бехпритульних тварин. 24 березня в актовій залі ВЦА Авдіївки відбулись Громадські слухання стосовно проблеми чотирилапих, що не мають хозяїв. Ми писали, що влада міста має намір витратити 400 тис. грн на чіпування безпритульних тварин.

Як інформує адміністрація КП "СЄЗ", у квітні в Авдіївці спеціалізована ветеринарна служба «Зооконтроль» розпочне роботу по вилову та стерилізації бродячих  тварин. «Служба єдиного замовника», звичайно, веде облік зон скупчення безпритульних тварин, але все охопити неможливо… Якщо ви знаєте про такі місця, обов’язково повідомте.

Інформаціюможна передати наступним чином:

• залишити у коментарі під постом на сторінці КП "СЄЗ" у Facebook;

• звернутися до офісу КП «СЄЗ» (вул. Молодіжна,3), тел.: 0623632188;

• написати на електронну пошту [email protected].

Нагадаємо, що 2021 році на закупку послуги «Регулювання чисельності безпритульних тварин»  з міського бюджету було виділено 199 тис. грн. У послугу входить: вилов тварини, стерилізація,  вакцинація, чіпування, перетримка до 7 днів.

Далі тварина буде відпущена у середовище проживання, але при цьому вона вже не зможе розмножуватися. Такий гуманний спосіб вирішення актуальної проблеми дозволяє захистити населення від інфекційних захворювань і створити умови співіснування людей і тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #КП "СЄЗ" #тварини #стериліхація #допомога
live comments feed...