• Главная
  • Педагогам Авдіївки провели тренінг з подолання конфліктів
11:29, 26 марта

Педагогам Авдіївки провели тренінг з подолання конфліктів

Педагогам Авдіївки провели тренінг з подолання конфліктів

В Авдіївці методичний тиждень для педагогів міста  розпочався презентацією елементів нематеріальної культурної спадщини міста Авдіївки - "Авдіївська каша", яку представила Переверзєва Тетяна Вікторівна. Вона наголосила на необхідності подальшої роботи над цим напрямком. Також був проведений психологічний тренінг "Шляхи налагодження діалогу та вирішення конфліктних ситуацій".

Психолог Центру професійного розвитку Тамара Листопад та психолог 7 школи Голяк Яна ознайомили присутніх зі шляхами подолання конфліктів. Під час даного тренінгу учасники отримали практичні рекомендації, які зможуть застосувати у своїй педагогічній діяльності.

25 березня відбувся перший захід із серії семінарів-практикумів для керівників закладів освіти "Внутрішня система забезпечення якості освіти", який провели Давидова Марина, директор Центру професійного розвитку, та Савенко Лариса, заступник директора з НВР школи №7. Дана тема є актуальною для наших педагогів, адже вже зовсім скоро відбудеться інституційний аудит закладів освіти міста, і всі мають бути готові до нього належним чином.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #педагоги #аудит #тренінг #конфлікт

Комментарии

Объявления
live comments feed...