• Главная
  • Авдіївські поліцейські розповіли учням про правила поведінки на дорозі
16:06, 26 марта

Авдіївські поліцейські розповіли учням про правила поведінки на дорозі

Авдіївські поліцейські розповіли учням про правила поведінки на дорозі

26 березня авдіївські поліцейські провели з учнями 1-3 курсу місцевого ПТУ профілактичну бесіду. Розповідали, як поводитися в громадському транспорті, які небезпеки можуть очікувати пішохода на дорозі, до кого звернутися в разі необхідності за допомогою.

Як інформує Покровське районне управління поліції, правоохоронці Авдіївки розповіли дітям про дорожні знаки, значення кольорів сигналу світлофору та про правила перетинання дороги по дорожній «зебрі». Начальник сектору реагування патрульної поліції Геннадій Юдін повідомив учням, яку небезпеку можуть становити ті чи інші транспортні засоби, правила пересування на велосипеді та норми, що обов'язкові для пішоходів усіх вікових категорій.

Поліцейський також звернув увагу слухачів на особливості участі у дорожньому русі під час сутінок. Для того, щоб перехід дороги у такий час був безпечним, необхідно позначиати себе за допомогою світловідбиваючих елементів. 

-Така робота націлена, в першу чергу, на виховання в них поваги до правил дорожнього руху, відповідального ставлення до власної безпеки, - зазначив начальник СРПП поліції Авдіївки Геннадій Юдін.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ПТУ #поліція #бесіда #ПДР #пішоходи

Комментарии

Объявления
live comments feed...