• Головна
  • На Донеччині ДП "Артемсіль" відкриє новий туристичний маршрут
13:18, 28 березня 2021 р.

На Донеччині ДП "Артемсіль" відкриє новий туристичний маршрут

На Донеччині ДП "Артемсіль" відкриє новий туристичний маршрут

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» відкриває туристичний маршрут «Таємниці підземного соляного світу». Всі бажаючі зможуть потрапити на екскурсії вже з квітня 2021 року.

Як повідомляється на офиційному сайті ДП "Артемсіль", пішохідний маршрут підземними галереями буде працювати на руднику №1. Цей рудник колись називався «Брянцівська копальня», а також він є найстарішою соляною шахтою Донбасу. І саме тут з 1881 року почалася історія підприємства.

-Наше підприємство має величезний туристичний потенціал, який абсолютно не використовувався. З квітня цього року для відвідування будуть відкриті історичні підземні локації. Ці унікальні місця не були доступні відвідувачам раніше. Але ми на цьому не зупиняємося, і в 2021 році плануємо розпочати роботу ще одного туристичного маршруту – з демонстрацією в соляній шахті світлового та звукового шоу. Таким чином, природні багатства нашого краю тепер зможуть побачити всі бажаючі, – зазначає керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

Під час екскурсії відвідувачі дізнаються історію солевидобутку, побачать лабіринт підземних коридорів. Туристи ознайомляться з раритетними шахтарськими інструментами і обладнанням, а також з методами видобутку і транспортування солі, які використовувалися раніше.

Туристичний маршрут буде проходити на глибині 200 метрів під землею і продовжиться близько двох годин. За цей час туристи в супроводі професійного екскурсовода пройдуть майже півкілометровий шлях, роблячи зупинки в найбільш цікавих місцях шахти.

Також туристи зможуть відвідати церковний музей. З огляду на відмінні акустичні можливості шахтних галерей, тут можна буде послухати виконання музичних творів у запису і хоровий спів.

Крім того, влітку цього року планується початок роботи другого екскурсійного маршруту на глибині 300 м. Під час візиту туристи зможуть побачити соляну залу заввишки 30 метрів, в який будуть проходити унікальні світлові і звукові шоу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Артемсіль #екскурсія #туризм
live comments feed...