• Главная
  • На Донеччині схвалено проєкт Програми зайнятості населення на 2021-2022 роки
12:37, 29 марта

На Донеччині схвалено проєкт Програми зайнятості населення на 2021-2022 роки

На Донеччині схвалено проєкт Програми зайнятості населення на 2021-2022 роки

25 березня у приміщенні ДонОДА відбулася колегія облдержадміністрації, на якій було схвалено проєкт Програми зайнятості населення Донецької області на 2021-2022 роки. Захід пройшов під керівництвом Голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленко за участі керівників структурних та територіальних підрозділів тощо.

Як інформує Донецький обласний центр зайнятості, Під час свого виступу директор ДОЦЗ Валентина Рибалко відзвітувала про результати виконання Програми зайнятості за попередні два роки. Також керівник обласної служби презентувала проєкт Програми зайнятості населення регіону на 2021-2022 роки.

-Соціальний діалог та соціальне партнерство - філософія програми, мета якої є здійснення регіональної політики у створенні умов для підвищення рівня зайнятості населення, розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю та забезпечення роботодавців регіону кваліфікованими кадрами, – говорить Валентина Рибалко.

У проєкті Програми враховано динаміку процесів, що відбуваються на ринку праці Донеччини, пропозиції структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, соціальних партнерів щодо підвищення рівня зайнятості населення регіону.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДОЦЗ #ДонОДА #зайнятість #населення #програма #проєкт

Комментарии

Объявления
live comments feed...