• Головна
  • В Україні створено Раду з питань розвитку професійно-технічної освіти
12:36, 31 березня 2021 р.

В Україні створено Раду з питань розвитку професійно-технічної освіти

В Україні створено Раду з питань розвитку професійно-технічної освіти

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 130/2021 «Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійної (професійно-технічної) освіти», повідомляє прес-служба Офісу президента України.

«Документ служить цілям модернізації системи професійного (професійно-технічного) освіти відповідно до потреб ринку праці, міжнародних практик для забезпечення реалізації права громадян на якісну та доступну відповідного напряму підготовки (професійно-технічну) освіту, а також створення умов для формування і розвитку актуальних професійних компетенцій людини до його успішної професійної діяльності та самореалізації», - йдеться в повідомленні на сайті Офісу президента України.

Цим указом в нашій країні утворюється Рада з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти як консультативно-дорадчий орган при президенті України і затверджуються положення про нього.

«Основними завданнями Ради є: моніторинг розвитку професійної (професійно-технічної) освіти; аналіз і удосконалення законодавства України у цій сфері; вивчення тенденцій розвитку ринку праці та прогнозування пріоритетних напрямків і шляхів розвитку освіти; розробка пропозицій по формуванню сучасних професійних компетенцій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти і т.д.», - наголошується в повідомленні.

В указі також говориться, що Кабмін повинен забезпечити розробку і затвердити до 1 вересня 2021 року державну цільову програму розвитку професійної освіти на період до 2027 року, що буде спрямована на модернізацію системи професійної та професійно-технічної освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Рада #ПТУ #указ
live comments feed...