• Головна
  • В Авдіївці відкрилась "Зелена кімната" для дитини
08:00, 1 квітня 2021 р.

В Авдіївці відкрилась "Зелена кімната" для дитини

В Авдіївці відкрилась "Зелена кімната" для дитини

У місті Авдіївка за підтримки Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини" з’явилося приміщення для роботи з дітьми за сучасними методиками. Проєкт "Зелена кімната - правосуддя дружнє до дитини" являє собою безпечний та комфортний простір, що забезпечить ефективний захист дітей та дружню атмосферу під час їх перебування в поліції. Це вже десята «зелена» кімната, яка функціонує на Донеччині.

Як інформує Покровське районне управління поліції, проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу з березня 2020 року по березень 2021 року.

Відкриття «зеленої кімнати» відбулося за участі співробітників Авдіївського відділення поліції, відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області, керівництва Авдіївської ВЦА та представників ЗОБФ "Посмішка дитини".

-Рік спільної роботи поліції, громадськості та місцевої влади має вдалий результат - відкриття необхідного безпечного простору для роботи з дітьми за методикою "зелена кімната". Приміщення обладнано всім необхідним для проведення опитування, дружнього до дитини, профілактичних бесід із неповнолітніми та зустрічей з активною молоддю міста, - зазначила т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області капітан поліції Вікторія Брова.

У кімнаті облаштували ігровий зал, де з дитиною працюватимуть медик або психолог, а також приміщення для спостереження за процесом слідчих дій. Обидві зони розділено дзеркальним склом, за яким дитина не бачить правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #діти #методики #зелена кімната #Авдіївка
live comments feed...