В Авдіївці відкрилась "Зелена кімната" для дитини

В Авдіївці відкрилась "Зелена кімната" для дитини, Дарья Воронцова

У місті Авдіївка за підтримки Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини" з’явилося приміщення для роботи з дітьми за сучасними методиками. Проєкт "Зелена кімната - правосуддя дружнє до дитини" являє собою безпечний та комфортний простір, що забезпечить ефективний захист дітей та дружню атмосферу під час їх перебування в поліції. Це вже десята «зелена» кімната, яка функціонує на Донеччині.

Як інформує Покровське районне управління поліції, проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу з березня 2020 року по березень 2021 року.

Відкриття «зеленої кімнати» відбулося за участі співробітників Авдіївського відділення поліції, відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області, керівництва Авдіївської ВЦА та представників ЗОБФ "Посмішка дитини".

-Рік спільної роботи поліції, громадськості та місцевої влади має вдалий результат - відкриття необхідного безпечного простору для роботи з дітьми за методикою "зелена кімната". Приміщення обладнано всім необхідним для проведення опитування, дружнього до дитини, профілактичних бесід із неповнолітніми та зустрічей з активною молоддю міста, - зазначила т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області капітан поліції Вікторія Брова.

У кімнаті облаштували ігровий зал, де з дитиною працюватимуть медик або психолог, а також приміщення для спостереження за процесом слідчих дій. Обидві зони розділено дзеркальним склом, за яким дитина не бачить правоохоронців.

поліція діти методики зелена кімната Авдіївка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии