Триває ремонт опорної школи Авдіївки

Триває ремонт опорної школи Авдіївки, Дарья Воронцова

В Авдіївці продовжуються роботи з реконструкції опорної школи №2, яка вже восени відчинить свої двері для учнів.

Як звітує ВЦА міста, зараз активно прокладають комунікації та штукатурять стіни в їдальні та харчоблоку. До початку навчального процесу тут буде встановлено найсучасніше «розумне» устаткування: електричні печі, духові шафи, тістоміси та пароконвектомат. Також в їдальні передбачено стандартну лінію роздачі з лотками для підігріву їжі, а також додатковий вихід на вулицю.

Школа інклюзивна. Підлога першого поверху закладу утеплена і вкрита тактильною плиткою для людей із порушенням зору.  Також йдуть роботи по оздобленню спортивної зали. Коли роботи буде завершено, на одній зі стін розмістять цифрове табло, а на інших – 6 баскетбольних щитків.

Станом на сьогодні у спортивній залі зроблена кількарівнева стяжка, на підлозі передбачено спеціальне покриття – спортивний лінолеум. Поруч зі спортзалом облаштовують 2 роздягальні і окремий вихід на вулицю.

Також в опорній школі прокладають труби вентиляції до припливних та витяжних вентиляційних установок, розташованих у венткамерах на даху школи. Ремонтні роботи тривають і в актовій залі. З приходом тепла активізується облаштування вуличного спортивного майданчику та зеленої зони на території школи.

Нагадаємо, що опорна школа ремонтується в рамках програми "Велике будівництво" за рахунок коштів обласного бюджету, а також завдяки інвестиційним вливанням Литви. 

опорна школа Авдіївка Велике будівництво інвестиції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии