• Главная
  • Співробітники ДСНС відсьогодні розпочинають відбудову зруйнованого під час війни житла в Авдіївці
12:07, 1 апреля

Співробітники ДСНС відсьогодні розпочинають відбудову зруйнованого під час війни житла в Авдіївці

Співробітники ДСНС відсьогодні розпочинають відбудову зруйнованого під час війни житла в Авдіївці

З 1 квітня 2021 року 40 бійців служби цивільного захисту із Херсонщини та Львівщини розпочинають в Авдіївці роботи по відновленню зруйнованих у результаті бойових дій покрівель будинків місцевих мешканців. 31 березня за участі керівництва міста відбулась оперативна нарада стосовно питань розміщення прибулих працівників ДСНС, їх харчування та забезпечення будматеріалами. В засіданні також прийняли участь підприємець, який буде організовувати харчування рятувальників, співробітники ДСНС та відділу з питань цивільного захисту населення ВЦА Авдіївки.

Як інформує ВЦА міста, гроші на харчування рятувальників виділені з міського бюджету, будівельні матеріали придбані коштом обласного бюджету.

Також обговорили питання забезпечення житлом та житлово-комунальними послугами особистого складу та співробітників ДСНС та графік проведення робіт. Окрім того, учасники наради торкнулися питань наявності та підвозу будівельних матеріалів – шиферу, металу, дерева тощо. Будматеріалів для відновлення у місті - достатня кількість.

Наразі узгоджено списки та адреси пошкодженого житла у Авдіївці, де буде проводитись ремонт покрівель.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #ДСНС #відбудова #житло #допомога

Комментарии

Объявления
live comments feed...