• Главная
  • Деякі авдіївці ігнорують прохання підтримувати чистоту у місті
09:37, 2 апреля
1

Деякі авдіївці ігнорують прохання підтримувати чистоту у місті

Деякі авдіївці ігнорують прохання підтримувати чистоту у місті
Традиційно з приходом весни та тепла КП «СЄЗ» фіксує випадки несанкціонованих смітників. Побутове сміття, скляні та пластикові пляшки, недопалки, стаканчики з під кави, використаний туалетний папір та предмети особистої гігієни – все це авдіївці залишають у під’їздах, біля будинків, на дитячих майданчиках і навіть парках.
Як повідомляє avdeevka.city за посиланням  на стонінку підприємства у Facebook, не соромляться викидати пакети зі сміттям прямо з вікон багатоповерхівок. «Сміттєві бомби» застрягають на деревах, а з часом вітер розносить ганчір’я по дворам. Нещодавно таку картину можна було спостерігати біля будинку №6 по вул. Рубіновій та навколо буд. №23,25 по вул. Комунальній. Також дехто лінується донести пакет зі сміттям до стаціонарного контейнеру і викидає його у найближчу урну. 
Обурює і кількість недопалків цигарок під вікнами та балконами, що кожного ранку змушені бачити перехожі та прибирати двірники.
Шановні авдіївці! Щодня працівники КП «СЄЗ» ретельно очищують прибудинкові території. Десятки людей сумлінно працюють, щоб зробити наше місто чистим, охайним та комфортним для життя. Поважайте їхню працю! Не робіть з Авдіївки смітник!
Нагадаємо, завдяки перемозі в конкурсі соціальних  проектів «Перетворимо Авдіївку разом!» від громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» за підтримки АКХЗ Компанії Метінвест співробітники комунального підприємства «Служба єдиного замовника» змогли встановити сучасні контейнери для сміття та покращити санітарний стан та благоустрій територій навколо контейнерних майданчиків. Деякі з них вже встановлені на нових місцях, які були узгоджені з керівництвом ВЦА міста.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#КП "СЄЗ" #Авдіївка #Платформа #чистота

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Х
2 апреля, 15:13
Не ссы Мерликова Верочка в балочке Осипенко,у Толяна папку расстреляли фрицы полицаи за баночку 3 литрову полову красочку,а других,поугоняли родычей на ЗОНУ в Гетто.Не благополучные Семьи с разбитой псикой детства Шкид,вот они во дворе,По Северному Аркашэ...Жора подержика мой макентош,по соплям с рогатки давненько не давали в параше,пердящим попкам с пендаля лакированной культяпки Флинта..полетят вместе за патликам в чугунный ковш мартена,эти пионерки с бздунами Кровавых дезентерий.Они пали за баночку Coca Colы,гниют и воняют без плана,орудий труда и табл.умножения с ×,больше ни чого в походе за КПД,не умеют,даже от землю копать в песочницэ Сахара без панамочки,не то шо шатёр из проводов с кирпичами замастырить на колу.Поэтому у спекулянтов пердунов,такое не завидное в Халабуде положение.Так что не ссы Вован,буде ремонт в подъезде блеск,с одеколоном Шипр всё включено,+ черешня с кучей этих,всяких кампотных варений в общественном саду кампота.Пускай $о$ут шипучку Юпи,при ~ 100гривен за кг чорешни,и рассказывают про Карла,от Фениморам БуХэнвальда высоких °С Голубковым натО'!)занюхивая Коко у друг дружке,подкрашивая те самые гнезда на о.Пасха и освящая при этом су**** ковбасу МаХан Фует,о которой так мечтали трусящие Синей бородой Приват Дойча Кончиты у котлах Куриной избушки Фрапэн..)))Парятся в паровом котле,а очищаются в бане с дубовым веником.Поняла Верочка Бордюг,Ягужинская Жмур,поняла эта Либерман Надежда Ш Киперман за Якой крендель 8 расстрел на месте идёт мячиком пионер бола волейбола.За предательство Лапты от малярии..
Объявления
live comments feed...