• Головна
  • В березні смертність в Авдіївці продовжує перевищувати народжуваність
13:21, 4 квітня 2021 р.

В березні смертність в Авдіївці продовжує перевищувати народжуваність

В березні смертність в Авдіївці продовжує перевищувати народжуваність

У березні 2021 року Авдіївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано:

Вісім народжень, з них 5 хлопчиків – Володимир, Єгор, Максим, Олександр, Тимофій; та 3 дівчинки - Злата, Мілана, Мирослава. З них 5 первістків, 3 - друга дитина в родитині. Наймолодшій мамі виповнилось19 років; найстаршій – 39.

На жаль, смертність в місті значно привищує народжуваність. В березні зафіксовано 43 смерті. З них: чоловіків – 16; жінок – 27. Найстаршій з померлих минуло 95 років, наймолодшому - 32 роки.

У віці до 30 років померлих не має; у віці 31 – 40 років – 2; у віці 41 – 50 років – 4; у віці 51 – 60 років – 6; у віці старше 60 років – 31. Із загальної кількості померлих 33 особи - мешканці Авдіївки.

Зареєстровано 6 шлюбів. З усіх осіб, які зареєстрували шлюб, 5 раніше у шлюбі не перебували. Протягом місяця прийнято 12 заяв про державну реєстрацію шлюбу. Розірвань шлюбів – 9. Три шлюби розірвано у відділі РАЦС (умови – відсутність спільних неповнолітніх дітей та взаємна згода подружжя на розірвання шлюбу); шість – за рішенням суду. З них найтривалішийй шлюб існував 44 роки, найнетривалий – 6 років.

Протягом місяця відділом прийнято три заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу подружжя, яке не має неповнолітніх дітей. Одна особа звернулась до відділу з питання щодо зміни прізвища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РАЦС #Авдіївка #статистика #смерть #народження
live comments feed...