• Головна
  • В Авдіївці провели роботи з родинами, батьки в яких ухиляються від виконання своїх обов'язків
11:53, 8 квітня 2021 р.

В Авдіївці провели роботи з родинами, батьки в яких ухиляються від виконання своїх обов'язків

В Авдіївці провели роботи з родинами, батьки в яких ухиляються від виконання своїх обов'язків

З метою захисту прав дітей, службою у справах дітей, Авдіївським міським центром соціальних служб, ювенальним інспектором Авдіївського відділення поліції були відвідані сім'ї, де батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків. В одному із рейдів участь прийняли і педагоги навчального закладу, в якому навчаються діти. За результатами рейду 2 родини, в яких виховується 6 дітей будуть взяті на облік служб міста, на батька дітей складений адміністративний протокол.

Як інформує ВЦА міста, також під час рейду були перевірені інші сім'ї, діти в яких опинилися у складних життєвих обставинах. На момент обстеження однієї сім'ї, умови проживання дитини були незадовільні, на матір повторно був складений адміністративний протокол стосовно неналежного виконання батьківських обов'язків, який буде розглядатися судом.

Станом на 08.04.2021 року на обліку служби перебуває 20 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. За перший квартал 2021 року з обліку знято 4 дітей, які проживають у 3 сім'ях, у зв'язку з покращенням умов проживання та виховання. У Селидівському міському судді розглядається справа щодо позбавлення батьківських прав по відношенню до двох дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #поліція #діти #родини #рейд
live comments feed...