• Головна
  • В Авдіївці пройшла Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
16:00, 9 квітня 2021 р.

В Авдіївці пройшла Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

В Авдіївці пройшла Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

На засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу члени ради доповіли про профілактичну роботу, яка регулярно ведеться у нашому місті та охоплює усі верстви населення. 

Як повідомляє avdeevka.city, заступник директора КНП «Авдіївська центральна міська лікарня» Віталій Ситник надав статистичні дані по захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІД за І квартал 2021 року.

Було зазначене, що в кабінеті довіри на Д-обліку на 01.04.2021 знаходиться 248 осіб, з них 10 дітей. Обстежено за 3 місяці на ВІЛ методом ІФА та експрес тестами 208 осіб. На Д-облік взято 9 осіб, з них 7 вперше виявлених (2 прибули з інших регіонів). Знято з Д-обліку за 3 місяці 2021 року 8 осіб, з них 6 – через переїзд до інших регіонів, 2 – смерть (1- через віл інфекцію, 1 – внаслідок інших хвороб).

Обстежено ЦФГОГК 25 осіб, зареєстровано 2 нових випадків ВІЛ/ТБ за 3 місяці 2021 року. АРТ-терапію отримують 224 особи, з них 6 - розпочали терапію з початку року, 2 особи на інших сайтах (ОХМАТДИТ).

Також було розглянуто протокол рішення регіональної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, направлений Донецькою обласною адміністрацією, та обговорені питання щодо соціальної підтримки пацієнтів, хворих на туберкульоз. По завершенню засідання Ради було прийнято рішення про подальше проведення превентивних заходів із протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІД та туберкульозу.

В Авдіївці пройшла Рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЛ/СНІД #туберкульоз #Авдіївка #АЦМЛ
live comments feed...