• Головна
  • В Авдіївці проводять заходи контролю за дотриманням прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
14:10, 15 квітня 2021 р.

В Авдіївці проводять заходи контролю за дотриманням прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

В Авдіївці проводять заходи контролю за дотриманням прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
З метою соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, фахівці служби у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації проводять обстеження умов проживання таких дітлахів на території міста.
Як повідомляє служба у справах дітей, під час обстеження перевіряються умови проживання, а саме: наявність у дитини місця для відпочинку, навчання та розвитку, забезпечення дітей одягом, взуттям, продуктами харчування, навчальним та розвивальним приладдям.
Систематично з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками проводиться роз’яснювальна робота стосовно питань, які виникають у процесі виховання дітей, вирішення проблемних ситуацій. Також, обговорюються питання щодо необхідності оздоровлення дітей, своєчасного отримання ними паспортів громадян України, обов’язкового проходження медичного огляду, забезпечення відвідування дітьми навчальних закладів, виплати соціальної допомоги сім’ям та інші питання щодо їх соціального захисту. Проводиться роз’яснювальна робота з питань захисту дітей від  COViD-19.
Опікунам, піклувальникам, прийомним батькам нагадано про персональну відповідальність, яку вони несуть за життя і здоров’я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в їх сім’ях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #діти #догляд #піклування #соціальний захист
live comments feed...