• Головна
  • В Авдіївці відновлено покрівлі 22 постраждалих під час війни будинків
08:02, 20 квітня 2021 р.

В Авдіївці відновлено покрівлі 22 постраждалих під час війни будинків

В Авдіївці відновлено покрівлі 22 постраждалих під час війни будинків

В Авдіївці продовжують відновлення покрівель будинків, зруйнованих внаслідок бойових дій на Сході країни. Станом на 19 квітня силами зведених підрозділів ДСНС України (Львівська та Херсонська області) відремонтовано дахи 22 приватних житлових будинків, з яких 3 – багатоквартирні.

Як зазначає ВЦА міста, підрозділи бійців цивільного захисту забезпечені будівельними матеріалами з регіонального матеріального резерву Донецької області. Працівники ДСНС за рахунок місцевого бюджету забезпечені триразовим повноцінним харчуванням та місцем проживання з необхідними побутовими умовами. Також міським бюджетом повністю фінансується доставка особового складу, розвантаження, навантаження, доставка будматеріалів до місць призначення, закупівля цвяхів, саморізів та інших розхідних матеріалів.

На сьогоднішній день в Авдіївці зареєстровано 340 будинків, які потребують відновлення покрівель. З них у безпечній зоні розташовано 172 приватні оселі, у червоній зоні – 168 домівок. Проведення робіт у червоній зоні можливе лише за умови режиму тиші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #ДСНС #відновлення #покрівлі
live comments feed...