• Головна
  • В Авдіївці привітали з 90-річним ювілеєм подопічну терцентру
08:27, 22 квітня 2021 р.

В Авдіївці привітали з 90-річним ювілеєм подопічну терцентру

В Авдіївці привітали з 90-річним ювілеєм подопічну терцентру

Нещодавно свій 90-річний ювілей відзначила підопічна територіального центру соціального обслуговування та надання соціальної допомоги м.Авдіївка Мельникова Тамара Пилипівна. Іменинницю  прийшли привітати особисто директор терцентру Мамчич Тетяна та завідувач відділення соцдопомоги вдома Негодуйко Ірина.

Як інформує ВЦА міста, на долю пані Тамари випало багато випробувань: Друга світова війна застала її у віці 10-ти років в Білорусії, де вона мешкала разом із батьками.

«Носила вночі до лісу їжу нашим солдатам та дуже боялася, що німці дізнаються та розстріляють всю нашу родину»,- згадує жінка.

По закінченні війни родина переїхала до України. Тут вже дівчина закінчила школу та медичне училище. Все своє життя Тамара Пилипівна присвятила медицині: спочатку працювала медичною сестрою в Авдіївській лікарні, потім – лаборантом в рентген-кабінеті. Після виходу на пенсію вона ще деякий час працювала в Польщі, а з 2003 року перебуває на обслуговуванні в територіальному центрі.

Переживши за дев`яносто років життя багато подій, ця жінка дивиться з оптимізмом в майбутнє, посміхається та каже, що почувається набагато молодшою за свої роки. Пані Тамара також відкрила свій секрет довголіття - працювати чесно та робити людям добро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #терцентр #допомога #ювілей #ВЦА
live comments feed...