• Головна
  • Громадське формування з охорони порядку офіційно запрацювало в Авдіївці
16:13, 22 квітня 2021 р.

Громадське формування з охорони порядку офіційно запрацювало в Авдіївці

Громадське формування з охорони порядку офіційно запрацювало в Авдіївці
В Авдіївці офіційно запрацювало громадське формування з охорони порядку в місті.
Взаємодія органів внутрішніх справ з населенням, створення громадських формувань, які беруть участь в охороні громадського порядку, профілактиці правопорушень, нині є особливо актуальними, адже підтримка громадян та громадських формувань є одним з пріоритетів діяльності поліції.
Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22.06.2000 року № 1835 чітко визначені повноваження органів державної влади, у тому числі й органів внутрішніх справ, щодо залучення населення до охорони громадського порядку, порядок створення та реєстрації громадських формувань з охорони громадського порядку, основні функції, права та обов'язки їх членів, а також засади правових гарантій і соціального захисту громадян, які беруть участь у цій діяльності.
Отже з метою надання допомоги в охороні громадського порядку, після проходження відповідної правової та спеціальної підготовки в органах Національної поліції, членам громадського формування «Професіонал» 21 квітня в приміщенні Відділення поліції № 1 м. Авдіївка вручили офіційні посвідчення, затверджені місцевою владою, та нарукавні пов’язки.
Головна мета такої співпраці - попередження злочинності та створення максимально безпечного середовища для жителів та гостей міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #порядок #громадськість #допомога
live comments feed...