• Головна
  • Спортивні авдіївські родини взяли участь у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
11:18, 27 квітня 2021 р.

Спортивні авдіївські родини взяли участь у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Спортивні авдіївські родини взяли участь у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
Минулого тижня в Авдіївці пройшов міський етап змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Гасло заходу: «У спортивній родині – здорова дитина!».Захід відбувся в оновленій спортивній залі АЗОШ№5.
У місті є багато родин, які ведуть здоровий спосіб життя та вихідні проводять у спортивному форматі. Через карантинні обмеження, що існують в «помаранчевій зоні» команд було лише 8.
Міський етап змагань складався з трьох естафет на швидкість, спритність, координацію та точність. Команди показали гарний приклад єднання та порозуміння.
Перше місце здобула родина Полових, друге місце – родина Усік та третє місце - сім’я Козьменкових. Команда-переможець 15 травня буде представляти наше місто на обласних змаганнях у місті Краматорськ. 
Усі родини були нагороджені цінними подарунками та грамотами від керівництва міста. Організаторами виступили КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» та КЗ «Міська ДЮСШ». 
Нагадаємо, ремонт спортивної зали, де відбувся захід, зробив Авдіївський коксохімічний завод. На це Групою Метінвест було виділено більше 1,5 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сім'я #змагання #спорт #діти
live comments feed...