• Головна
  • 10 мобільних ЦНАПів будуть працювати на Донеччині
14:04, 27 квітня 2021 р.

10 мобільних ЦНАПів будуть працювати на Донеччині

10 мобільних ЦНАПів будуть працювати на Донеччині

Відтепер адміністративні та соціальні послуги для громад східної України стають доступнішими. ПРООН та Канада передали 10 мобільних ЦНАПів - спеціально обладнаних вантажних автомобілів - громадам Донеччини і Луганщини, які курсуватимуть віддаленими районами, зокрема поблизу «лінії зіткнення» на сході України, включно із відвідуванням КПВВ.

Як зазначається на сторінці Проєкта USAID "Економічна підтримка Східної України" у Фейсбук , керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну зазначив, що розбудова ефективної та прозорої системи надання адміністративних та соціальних послуг залишається одним із пріоритетних завдань Програми.

-Ми прагнемо й далі уможливлювати доступ мешканців віддалених районів, особливо вразливих груп та постраждалого від збройного конфлікту населення, до мобільних пунктів надання послуг, - заявив Віктор Монтяну.

Мережа мобільних Центрів надання адміністративних послуг покриває віддалені райони Новоайдарської, Гірської, Попаснянської, Станично-Луганської та Сєвєродонецької громад, що на Луганщині, та Маріупольської, Кураховської, Сіверської, Мар’їнської й Вугледарської громад, що на Донеччині.

Закупівля та обладнання мережі мобільних ЦНАПів здійснювалось у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Канади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП #ПРООН #Канада #розбудова #Донеччина
live comments feed...