• Головна
  • Авдіївці отримають компенсацію за зруйноване житло
08:20, 13 травня 2021 р.

Авдіївці отримають компенсацію за зруйноване житло

Авдіївці отримають компенсацію за зруйноване житло

12 травня під керівництвом заступника голови ДонОДА Вадима Філашкіна в онлайн-режимі відбулося засідання обласної профільної комісії з надання грошової компенсації постраждалим, житло яких зруйновано внаслідок бойових дій на Донбасі. У засіданні комісії також взяв участь і заступник керівника Авдіївської міської ВЦА Євген Удовенко.

Як звітує ВЦА міста, було розглянуто низку питань щодо надання компенсацій за зруйноване житло, в тому числі і мешканцям Авдіївки. По 3 заявам авдіївців прийнято позитивне рішення – комісією перевірені надані постраждалими документи, зауважень не було, і вже незабаром кожен з трьох заявників отримає по 300 000 гривень.

За весь час роботи комісії затверджено 12 заяв від жителів нашого міста для надання грошової компенсації від держави, з яких сімом мешканцям кошти вже перераховано.

Загалом у Донецькій області з початку 2021 року грошову компенсацію перераховано 16 особам на суму 4,4 млн гривень.

Шановні мешканці, чиє житло постраждало або зруйновано! Звертатися з питанням виплати грошової компенсації можна до Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: вул. Молодіжна, 5, кабінет № 11 або за телефоном: (06236) 3-19-22.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житло #компенсація #Донбас #АТО #ООС #війна
live comments feed...