• Головна
  • В Авдіївці запровадили послугу патронатного вихователя
12:37, 19 травня 2021 р.

В Авдіївці запровадили послугу патронатного вихователя

В Авдіївці запровадили послугу патронатного вихователя
З серпня 2020 року тривала робота щодо впровадження у місті послуги з патронату над дитиною: здійснювався пошук кандидатів у патронатні вихователі, їх навчання, йшов процес оформлення необхідних документів.
За інформацією служби у справах дітей, у квітні цього року у місті з’явилася родина патронатного вихователя. 28 квітня на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Авдіївської ВЦА  було прийняте рішення про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя, куди дитина переїхала30 квітня.
Більше двох тижнів хлопець мешкає у тимчасовій родині, завдяки допомозі патронатного вихователя він вчиться бачити добронавкруги, намагається старанно виконувати домашні завдання. Матір дитини, тим часом, займається пошуком роботи і наводить лад у своєму новому помешканні. З метою збереження родинних стосунків, позитивних взаємовідносин у родині продовжується спілкування дитини зі своєю матір’ю.
Але дітей, кому потрібна послуга патронатного вихователя, доволі багато в місті.
Тому, якщо Ви любите дітей і хочете працювати з ними, ВЦА запрошує Вас стати патронатним вихователем. А для цього потрібно знати наступне:
- патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин (дитина влаштовується у сім’ю патронатного вихователя тимчасово на 3 - 6 місяців);
- патронатний вихователь щомісяця отримує оплату послуг патронатного вихователя у розмірі п’яти прожиткових мінімумів та соціальну допомогу на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя у розмірі двох прожиткових мінімумів відповідно до віку дитини.
Якщо Ви бажаєте стати патронатним вихователем по всіх питаннях необхідно звертатися до служби у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації або Авдіївського міського центру соціальних служб за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, б. 7 (другий поверх).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патронат #діти #послуга #допомога
live comments feed...