• Головна
  • Мешканці Авдіїївки можуть відвідати експозицію, присвячену діяльності НАТО
09:09, 22 травня 2021 р.

Мешканці Авдіїївки можуть відвідати експозицію, присвячену діяльності НАТО

Мешканці Авдіїївки можуть відвідати експозицію, присвячену діяльності НАТО

21 травня в Авдіївській міській військово-цивільній адміністрації представники Міністерства Оборони України спільно з керівництвом міста представили виставку світлин, присвячених співпраці України та НАТО. З експозиції можна дізнатися інформацію про те, що собою являє НАТО, про склад, діяльність та завдання Альянсу, в тому числі в рамках співпраці з Україною.

За інформацією ВЦА, експозиція раніше була презентована в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, в одній із військових бригад у зоні проведення ООС, у військовому мобільному госпіталі м. Сєвєродонецьк. Далі виставка буде представлена ще в декількох містах на лінії зіткнення. Наступного тижня експозицію побачать старшокласники Авдіївки.

Бажаючі можуть відвідати експозицію безкоштовно у будні з 8 до 17 (п’ятниця – з 8 до 15:45). Виставка від Міноборони працюватиме в Авдіївці тиждень.

- Вважаю таку виставку дуже корисною для нашого прифронтового міста, - зазначив керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш. - Інформувати людей про співпрацю України з Північноатлантичним Альянсом потрібно, оскільки в умовах інформаційної війни, яку активно веде ворог вже багато років, НАТО зазвичай сприймається жителями Сходу країни негативно – і все через непорозуміння, нестачу інформації про історію та цінності цієї організації. НАТО – друг і надійний партнер нашої Держави. Тож, сподіваюсь, завдяки цій експозиції від Міністерства Оборони наше населення адекватно сприйматиме прагнення України до членства в Альянсі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НАТО #Україна #ВЦА #виставка #експозиція
live comments feed...