• Головна
  • Авдіївських підприємців запрошують до участі у рейтінговій програмі "Підприємець року"
12:33, 4 жовтня 2021 р.

Авдіївських підприємців запрошують до участі у рейтінговій програмі "Підприємець року"

Авдіївських підприємців запрошують до участі у рейтінговій програмі "Підприємець року"

Авдіївська міська ВЦА повідомляє, що Донецькою облдержадміністрацією оголошено проведення рейтингової програми «Підприємець року». Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 829/5-21, зареєстрованим в Східному міжрегіональному управлінні юстиції (м. Харків) 17 вересня 2021 року за № 87/267 затверджено Порядок проведення рейтингової програми «Підприємець року».

Рейтингова програма проводиться у два етапи:
•    перший етап – на рівні територіальних громад;
•    другий етап – на обласному рівні.

Організатором проведення Рейтингової програми є департамент економіки облдержадміністрації.

Суб’єкти малого і середнього підприємництва, які бажають взяти участь у Рейтинговій програмі (далі – учасники) та здійснюють господарську діяльність на території Авдіївської територіальної громади, подають два примірники визначеного Порядком пакету документів до відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області (м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.5, каб.№17, тел. (06236) 3-27-88) до 20 жовтня 2021 року.

Оголошення про проведення Рейтингової програми буде розміщено на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації у розділі «Економіка»- «Малий та середній бізнес». Датою початку Рейтингової програми є день публікації оголошення про її проведення.

Порядок проведення рейтингової програми «Підприємець року» додається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#програма #підприємці #ДонОДА
live comments feed...