• Головна
  • Завдяки гранту від Метінвеста ініціативні мешканці будинку №5 на проспекті Центральному врятують свій під’їзд від нашестя плісняви
11:00, 7 жовтня 2021 р.

Завдяки гранту від Метінвеста ініціативні мешканці будинку №5 на проспекті Центральному врятують свій під’їзд від нашестя плісняви

Завдяки гранту від Метінвеста ініціативні мешканці будинку №5 на проспекті Центральному врятують свій під’їзд від нашестя плісняви
Вік будинку №5 на проспекті Центральному вже  перевалив за півстоліття. Дерев’яні старі рами радянських часів вже не тільки втратили свій естетичний вигляд, а й порозсихалися та облущилися. У тріщини почав потрапляти пил, дощ, сніг, розмивалася побілка. На стінах під’їздів почала розповсюджуватися пліснява. Вологість та неприємний запах стали турбувати мешканців, бо це не тільки неприємно виглядає, а ще і небезпечно для здоров’я.

Ініціативні мешканці другого під’їзду будинку вирішили виправити ситуацію, та завдяки участі в конкурсі соціальних проектів «Перетворимо Авдіївку разом!» від ГО «Платформа спільних дій» встановити в під’їзді нові, якісні, енергозберігаючі вікна. Щоб побороти плісняву і постійні протяги вони отримали грант від Метінвесту на сумму близько 24 тис. грн.
Крім старості, вікна будинку постраждали і від обстрілів, що відбувалися у місті. Скло на багатьох  вікнах було розтріскане та пошкоджене, трималось дуже погано та в будь-який момент могло випасти від пориву вітру та травмувати мешканців або їх гостей. 
-Коли ми встановимо нові металопластикові вікна у нашому під’їзді підвищиться температура на 2-5%, що дозволить зберігати тепло у зимовий період, а у літку буде можливість провітрювати та отримувати сприятливі умови проживання всім мешканцям. Крім того, під`їзд отримає привабливий, естетичний вигляд як в середені, так і зовні. А головне - не буде більше вологості. Ми обробимо стіни, тож пліснява зникне. Завдяки гранту ми подолаємо загрозу здоров’ю та безпеці людей, - розказує Володимир Накалюжний, керівник цього проекту.
Нагадаємо,в цьому році на реалізацію своїх ідей ініціативні громадяни, представники ОСББ та громадських організацій Авдіївки і українського Нью-Йорка отримали від Метінвесту 4 млн гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метінвест #АКХЗ #Платформа спільних дій #конкурс #інвестиції
live comments feed...