• Главная
  • Завдяки гранту від Метінвеста в одному з найстаріших будинків міста з’являться європейські умови проживання
09:48, 11 октября 2021 г.

Завдяки гранту від Метінвеста в одному з найстаріших будинків міста з’являться європейські умови проживання

Завдяки гранту від Метінвеста в одному з найстаріших будинків міста з’являться європейські умови проживання
Будинок №19 по вулиці Гагаріна є одним із перших, які з’явились у новій частині міста, коли тільки побудувався Авдіївський коксохім. Тож він має доволі поважний вік, і це значно відчувають мешканці будинку. Старі рами з потрісканими стеклами та щилинами, неприємний запах та сирість у під’їздах, занедбана прибудинкова територія – все це стало причиною глобальних змін, які планують здійснити ініціативні мешканці першого під’їзду чотирьохповерхівки. Отримавши гранд від Метінвесту у розмірі близько 42 тис. грн. завдяки перемозі в конкурсі соціальних проектів «Перетворимо Авдіївку разом!» від ГО «Платформи спільних дій», небайдужі авдіївці створять собі комфортні умови проживання, гідні європейських стандартів.

Для того, щоб накінець позбавитись протягів у під’їзді, постійної вологості та плісняви на стінах, ініціативні мешканці встановлять пластикові, енергозберігаючі вікна. Це значно покращить естетичний вигляд будинку зовні та всередині, а також збереже тепло взимку, та забезпечить комфортне провітрювання приміщення влітку. Планується також облаштування прибудинкової території - зони відпочинку, щоб створити комфортні умови мешканцям та гарний естетичний вигляд навколо багатоповерхівки. 
-Більше 70% відсотків мешканців під’їзду похилого віку. Ми плануємо встановити нові лави, урни для сміття, решітки для чищення взуття. Обладнаємо сучасні сушки для білизни, бо не всі квартири будинку мають балкони. 
-Хочемо створити естетичні, культурні умови, як в Європі, щоб з комфортом проводити вільний час біля під`їзду, - ділиться Олена Кметь, керівник проєкту.
Нагадаємо,в цьому році на реалізацію своїх ідей ініціативні громадяни, представники ОСББ та громадських організацій Авдіївки і українського Нью-Йорка отримали від Метінвесту 4 млн гривень.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метинвест #АКХЗ #Авдеевка #инвестиции #Платформа #ОСМД #конкурс #благоустройство
Объявления
live comments feed...