![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
11:58, 11 жовтня 2021 р.
ДонНТУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей
![ДонНТУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей ДонНТУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Донецький національний технічний університет запрошує майбутніх абітурієнтів та їх батьків на традиційний День відкритих дверей.
Для відвідувачів будуть проведені майстер класи, тренінги від різних кафедр, а також екскурсії лабораторіями університету і затишними аудиторіями, де безпосередньо відбувається навчання. Також присутні дізнаються про університетське життя загалом і зокрема – про міжнародну співпрацю, що проводить ДонНТУ.
Майбутнім студентам розкажуть про те, як обрати спеціальність, який прохідний бал потрібно набрати, та як підготуватися до успішного проходження ЗНО.
-Учні шкіл, абітурієнти та їх батьки мають чудову нагоду познайомитися з вишем поближче. Наша кафедра теж запрошує усіх охочих авдіївців, проведемо екскурсію нашою лабораторією. Приходьте, вам точно буде цікаво! – запрошує асистент кафедри природоохоронної діяльності Марина Таврель.
Нижче наводимо декілька фото з минулого Дня відкритих дверей.
Для того, щоб відвідати захід, треба пройти попередню реєстрацію за посиланням. День відкритих дверей відбудеться 23 жовтня о 13.00 та 24 жовтня о 10.00.Адреса університету: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2
Раніше повідомлялося, що цього року ДонНТУ відзначив сторічний ювілей. Зі святом виш привітав нардеп, голова партії «Порядок» Муса Магомедов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...