• Головна
  • ДонНТУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей
11:58, 11 жовтня 2021 р.

ДонНТУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей

ДонНТУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей

Донецький національний технічний університет запрошує майбутніх абітурієнтів та їх батьків на традиційний День відкритих дверей.

Для відвідувачів будуть проведені майстер класи, тренінги від різних кафедр, а також екскурсії лабораторіями університету і затишними аудиторіями, де безпосередньо відбувається навчання. Також присутні дізнаються про університетське життя загалом і зокрема – про міжнародну співпрацю, що проводить ДонНТУ.

Майбутнім студентам розкажуть про те, як обрати спеціальність, який прохідний бал потрібно набрати, та як підготуватися до успішного проходження ЗНО.

-Учні шкіл, абітурієнти та їх батьки мають чудову нагоду познайомитися з вишем поближче. Наша кафедра теж запрошує усіх охочих авдіївців, проведемо екскурсію нашою лабораторією. Приходьте, вам точно буде цікаво! – запрошує асистент кафедри природоохоронної діяльності Марина Таврель.

Нижче наводимо декілька фото з минулого Дня відкритих дверей.

Для того, щоб відвідати захід, треба пройти попередню реєстрацію за посиланням. День відкритих дверей відбудеться 23 жовтня о 13.00 та 24 жовтня о 10.00.Адреса університету: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2

Раніше повідомлялося, що цього року ДонНТУ відзначив сторічний ювілей. Зі святом виш привітав нардеп, голова партії «Порядок» Муса Магомедов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДонНТУ #студенти #абітурієнти #виш #навчання
live comments feed...