• Головна
  • Команда місії «Проліска-Авдіївка» роздала інформаційні матеріали про минну безпеку школярам Очеретинської ОТГ
09:00, 13 жовтня 2021 р.

Команда місії «Проліска-Авдіївка» роздала інформаційні матеріали про минну безпеку школярам Очеретинської ОТГ

Команда місії «Проліска-Авдіївка» роздала інформаційні матеріали про минну безпеку школярам Очеретинської ОТГ
Протягом вересня співробітники гуманітарного центру "Проліска-Авдіївка" у рамках співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України передали у навчальні заклади, розташовані на лінії розмежування на Донетчині, інформаційні матеріали з протимінної безпеки та вибухонебезпечних предметів. 200 щоденників та 200 розмальовок роздали учням НВК у смт Верхньоторецьке та с. Новоселівка.
По це повідомляється на сторінці організації у Фейсбук.
Пізнання світу — одна з основних потреб дітей 8-14 років, зазначають психологи. Саме тому школярі схильні порушувати строгі заборони дорослих, у тому числі гратися у напівзруйнованих будівлях, де можуть бути вибухонебезпечні предмети. Або навіть принести небезпечну знахідку додому та спробувати її розібрати.
«Що таке боєприпас, який не вибухнув? Куди дзвонити, якщо побачили підозрілий предмет? Чому так важливо бути обережним саме у зоні конфлікту? Це дуже актуальні питання для дітей, які живуть у прифронтових населених пунктах. Причому вся інформація викладена доступно і цікаво», — зазначили вчителі.
Нагадаємо, що на Донбасі протягом усього періоду конфлікту, з 14 квітня 2014 року по 30 квітня 2021 року загинуло 152 дитини (з них 102 хлопчика і 50 дівчаток) і 146 дітей отримали поранення (з них 120 хлопчиків і 26 дівчаток). Виходячи з цього, питання інформування населення з протимінної безпеки залишаються вкрай важливим напрямком діяльності, оскільки можуть запобігти травмування та загибелі людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проліска-Авдіївка #минна безпека #школярі #інформування
live comments feed...