• Головна
  • В Авдіївці пройшла нарада з питань дотримання карантинних норм "червоної" зони
08:20, 19 жовтня 2021 р.

В Авдіївці пройшла нарада з питань дотримання карантинних норм "червоної" зони

В Авдіївці пройшла нарада з питань дотримання карантинних норм "червоної" зони

Вчора в Авдіївці під головуванням керівника міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш, за участі усього керівного складу міської ВЦА відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Про це повідомляється на сайті ВЦА.

В ході наради увагу присутніх було акцентовано на необхідності сприяння органам влади у протидії COVID-19, суворого дотримання протиепідемічних та карантинних заходів і здійснення посиленого контролю за їх виконанням.

 Правила для «червоного» рівня карантину

  • У цій зоні заклади освіти працюватимуть лише за умови наявності у 100% працівників «зеленого» COVID-сертифікату. Виключенням є дитячі садочки та початкова школа, які продовжують роботу.
  • Також зможуть працювати: заклади громадського харчування за умови наявності документів про повну вакцинацію всіх співробітників та клієнтів, за адресною доставкою та на винос; салони краси - за попереднім записом; фінансові установи; пошта, заправки, медичні та ветеринарні заклади тощо.
  • Також працюватимуть кінотеатри, музеї, інші культурні заклади, розважальні заклади, ТРЦ, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі будуть повністю вакциновані.
  • З 24 лютого (і принаймні до 31 грудня) в Україні діє адаптивний карантин.
  • З 20 вересня запрацювали також нові карантинні обмеження, які передбачають певні бонуси для вакцинованих. 
  • З 21 жовтня у громадському транспорті, який здійснює міжрегіональні перевезення, як від водіїв, так і від пасажирів вимагатимуть COVID-сертифікати.

За результатами доповідей, комісією вирішено наступне. З 19.10.2021 року вважати допустимою: 
- Роботу магазинів, які здійснюють торгівлю товарами будівельної групи, за умови якщо персонал вакцинований на 100%, при зачинених дверях до торгового залу можна заходити не більше як по 1 людині (виключення - члени сім’ї). Торгівлю у вказаних магазинах можна також здійснювати за адресною доставкою, на виніс та онлайн.
-  Персональний прийом громадян в Управлінні соціального захисту населення та Центрі надання адміністративних послуг за попереднім записом, за умови проведення скринінгу відвідувачів та наявності передбачених законодавством документів (сертифікатів тощо).
-  У територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг тимчасово призупинити відвідування Центру денного перебування для людей похилого віку.
Роботу навчальних закладів (у тому числі і музичної школи) здійснювати за умови 100% вакцинації педагогів і техперсоналу. У іншому випадку застосовувати дистанційне навчання.

А також обов’язковим є:
1. Дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції.
2. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та поширення соціальної реклами серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації, у закладах освіти, із залученням експертів, представників зацікавлених інститутів громадянського суспільства, у тому числі молодіжних громадських організацій, лідерів думок, міжнародних організацій щодо:
- захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 (у тому числі шляхом вакцинації), і можливих наслідків захворювання на неї;
- можливості залучення до процесу вакцинації різних верств населення, можливостей наявних пунктів щеплень у проведенні вакцинації, забезпечити можливості та організації вакцинації за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності постійних пунктів щеплень;
- необхідності суворо дотримуватися запроваджених протиепідемічних карантинних заходів та заходів з попередження захворювання COVID-19;
- програм (заходів), що будуть запроваджені (вжиті) для підтримки вразливих груп населення, працівників та суб’єктів господарювання, зокрема щодо організації перевезень працівників до місця роботи та у зворотному напрямку;
- дотримання суб’єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах карантину, зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у громадському транспорті тощо.

Авдіївському відділенню поліції Покровського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, Авдіївському Управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області: в межах компетенції забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів за дотриманням санітарного законодавства, обмежувальних протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах освіти, фізичної культури та спорту, громадського харчування, закладах, що надають послуги з розміщення, ринках, об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів, розважальних закладах, особливу увагу приділивши дотриманню маскового режиму та наповненості пасажирського транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #коронавірус #нарада #карантин #обмеження
live comments feed...