• Главная
  • Авдіївців, що мешкають в гуртожитках, можуть відселити
17:33, 23 октября 2021 г.

Авдіївців, що мешкають в гуртожитках, можуть відселити

Авдіївців, що мешкають в гуртожитках, можуть відселити

Чотири гуртожитки в Авдіївці (вул. Комунальна, 12, вул. Гагаріна, 8, 8-а та 12) позапланово були перевірені 15-м Державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України у Донецькій області. У результаті перевірки виявлені порушення вимог Кодексу цивільного захисту України і Правил пожежної безпеки України.

Про це повідомляє ВЦА.

Ці порушення створюють безпосередню загрозу життю і здоров’ю людей, перешкоджають вільній евакуації людей у разі настання надзвичайної ситуації, ускладнюють гасіння пожежі.

Донецьким окружним адміністративним судом прийнято рішення від 17.06.2020 на користь Головного управління ДСНС у Донецькій області, яким вирішено зобов’язати застосувати до КП «СЄЗ» заходи реагування у вигляді ПОВНОГО ЗУПИНЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ (РОБОТИ) ВКАЗАНИХ ГУРТОЖИТКІВ.

Деякі мешканці не надають доступу працівників підприємства, яке проводить монтаж, до власних помешкань. У разі перешкоджання встановленню сигналізації відповідні кімнати будуть знеструмлені задля уникнення можливих пожеж. 

Просимо вас ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕРЕШКОДНИЙ ДОСТУП представників підрядної організації до вашого приміщення для проведення робіт зі встановлення протипожежної сигналізації гуртожитку.

ВЦА попереджає, що у разі ненадання доступу до приміщення буде повністю зупинено експлуатацію гуртожитку, а всі мешканці будуть відселені у примусовому порядку.

У разі необхідності до спонукання виконання рішення суду буде залучено працівників Національної поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Гуртожитки #протипожежна безпека #Авдіївка
Объявления
live comments feed...