• Головна
  • Молодіжна організація Авдіївського коксохіма відвідала форум у Святогірську
08:20, 25 жовтня 2021 р.

Молодіжна організація Авдіївського коксохіма відвідала форум у Святогірську

Молодіжна організація Авдіївського коксохіма відвідала форум у Святогірську

На початку жовтня у м. Святогірськ, на базі відпочинку «Зелений гай» був проведений III Молодіжний територіальний форум Донецької обласної організації ПМГУ «Молодь Донбасу». В ньому взяли участь понад 40 представників молоді підприємств Гірничо-металургійного комплексу Донецької області. Від Авдіївського коксохімічного заводу учасниками форуму були шість молодих актівістів.

Головною метою форуму було дати можливість молоді з активною життєвою позицією брати участь в житті своїх підприємств і своєї країни в цілому, поділитися досвідом роботи та почерпнути корисну інформацію від більш досвідчених товаришів, що розвиваються в напрямку поліпшення умов праці.

Завдяки участі у тренінгу та креативним формам подачі матеріалу молоді коксохіміки змогли    поліпшити свою комунікабельность, ораторські навички, побороти страх публічного виступу, посилити командний  дух та лідерські якості. Викладачі на своїх прикладах та історіях з життя змогли мотивувати молодь на активність і прагнення рости, як професійно, так і в профспілковій сфері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АКХЗ #Молодёжка #молодёжная организация #Метинвест #молодёжь #форум
live comments feed...