• Главная
  • В роботу Авдіївського центрального ринку будуть внесені зміни
08:00, 26 октября 2021 г.

В роботу Авдіївського центрального ринку будуть внесені зміни

В роботу Авдіївського центрального ринку будуть внесені зміни

Вчора керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш разом із заступниками, начальницею відділу економічного розвитку, торгівлі й інвестицій, представником місцевої поліції та начальником Авдіївського управління Держпродспоживслужби зустрілися з директором центрального міського ринку з питань дотримання вимог протиепідемічних заходів, повідомляє ВЦА.

Під час зустрічі керівнику ринку вказали на численні порушення працівників ринку. Передусім це відсутність повної вакцинації (зелених ковід-сертифікатів) у більшості торгівців, нехтування правилами використання захисних масок, на прилавках відсутні захисні екрани та ніхто не перевіряє наявність ковід-сертифікатів у відвідувачів ринку. Таким чином не виконуються прописані Урядом країни санітарні норми, якими навіть у «червоній зоні» ринкам дозволено було здійснювати діяльність.

За результатами зустрічі прийнято рішення рекомендувати адміністрації ринку у вівторок, 25 жовтня, видати наказ щодо виконання протиепідемічних заходів, де буду чітко прописане покарання за їх невиконання, ознайомити з наказом усіх працівників базару, надати керівництву ВЦА перелік торгових точок з ПІБ власників чи орендарів, та підтвердити відповідними документами наявність їхньої повної вакцинації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#карантин #червона зона #ринок #коронавірус
Объявления
live comments feed...