• Главная
  • Відкрита реєстрація на форум «Безпечна громада», що відбудеться за ініціативи Міністерства внутрішніх справ
11:33, 27 октября
1

Відкрита реєстрація на форум «Безпечна громада», що відбудеться за ініціативи Міністерства внутрішніх справ

Відкрита реєстрація на форум «Безпечна громада», що відбудеться за ініціативи Міністерства внутрішніх справ

Захід буде проведено у партнерстві з Конгресом місцевих і регіональних влад, всеукраїнськими асоціаціями представницьких органів місцевої влади, під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

Форум, на якому обговорюватимуться питання безпеки та доступу до державних сервісів, розпочнеться 4 листопада о 9:00 у конгресно-виставковому центрі «Парковий» (м.Київ, Паркова дорога, 16-А), повідомляють організатори. 

Програма заходу включає:

  • виступи керівництва держави та урядовців,
  • тематичні панельні дискусії: "Розвиток безпечного середовища", "Безпечна інфраструктура", "Розвиток цифрових сервісів для громадян".

"Кожен громадянин України, незалежно від того, де він проживає, має почуватися в безпеці та отримувати якісний доступ до державних сервісів. Цього ми можемо досягти лише у взаємодії державних органів влади з місцевими громадами. Тому 4 листопада відбудеться масштабний форум "Безпечна громада" із представниками територіальних громад з усієї України", - сказав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Для участі у Форумі заповніть анкету: за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ОТГ #форум #Безпечна громада #громада

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
От будут полицаи нато',учиться Код Х чести думать без чести
27 октября, 15:05
Поставь Железному Тайсону,Пьятцоллу при этом закусив нижнее удило.1 М и 1 Б за 45 на загрузке угля,за место 6 в Бригаде рабов Надежды Засядько на зоне Куриной избы Старого света 300100.Капиталюги с буржа без Капиталла,попутали строя Х дисциплины общей массы реакции порабощения рабов без раб.сбытков угля не рентабельного Донбасса на линейках наряда порядка наряда трибун трибуна' по образу правописания законов физ.масс уравнения валентности химии раб.лаб лап в кружочек белый у руля тяжолым баскетом трёх очковитым пробивным забивая пикой с коня на козла /°,очередь за Бе****кой Карла начинается с 0 по сезону глинтвейна с корицей пера.Де от 150 тонн 999 с звр НБУ,и с какого бодуна скифское не у скифов осталось,а от у Нидерландов Броцлера 747 подбитого Пукачем с рогатки Фауст патрона.
Объявления
live comments feed...