• Главная
  • Для молодих педагогів міста пройшов тренінг "Добрий почин до успіху веде"
10:00, 28 октября
1

Для молодих педагогів міста пройшов тренінг "Добрий почин до успіху веде"

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Вчора для педагогів-початківців було проведено тренінг під назвою "Добрий почин до успіху веде". Захід відбувся у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників, повідомляє ВЦА.

Тренінг мав на меті допомогти вчителям — спеціалістам після закінчення педагогічного навчального закладу без досвіду роботи та вчителям з невеликим досвідом роботи — виявити проблемні зони в особистісній і професійній сферах, підвищувати їхню мотивацію до саморозвитку й самореалізації, формувати навички групової співпраці.

Захід пройшов у дружній атмосфері вчителів, небайдужих до своєї справи. Молоді педагоги активно включалися в роботу, висловлювали свої думки, проявляли неабиякий інтерес до запропонованих завдань. Кожен з учасників тренінгу досягнув своєї мети та відчув себе причетним до великої креативної родини педагогів міста!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тренінг #вчителі #педагоги

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Ну шо, орехи хочь по хозяйски обкопали?!) Лестничны пролёты с хоз шампунью вымыты?
28 октября, 13:38
Немає гірше, як в неволі Про волю згадувать. А я Про тебе, воленько моя, Оце нагадую. Ніколи Ти не здавалася мені Такою гарно-молодою [І] прехорошою такою, Так, як тепер на чужині, Та ще й в неволі. Доле! Доле! Моя ти співаная воле! Хоч глянь на мене з-за Дніпра, Хоч усміхнися з-за . . . . . . . .
Объявления
live comments feed...