• Главная
  • У смт Очеретине відкрили Центр безпеки громадян
11:00, 28 октября 2021 г.

У смт Очеретине відкрили Центр безпеки громадян

У смт Очеретине відкрили Центр безпеки громадян

У смт Очеретине відбулось урочисте відкриття Центру безпеки громадян, 16-го в області. Захід відбувся за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 27 жовтня, повідомляє ДонОДА. 

На події також були присутні голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Відтепер під одним дахом у сучасній будівлі працюватимуть пожежники та поліцейські. Центр безпеки громадян допоможе швидко реагувати на виклики, розв’язувати питання щодо захисту населення і території громади. 

У складі Центру безпеки розміщуються пожежно-рятувальний підрозділ ДСНС України, а саме 99-та державна пожежно-рятувальна частина 15-го державного пожежно-рятувального загону (м. Авдіївка) Головного управління ДСНС України у Донецькій області зі штатною чисельністю 32 особи, який забезпечений двома пожежними автомобілями, рятувальним обладнанням, пожежно-технічним спорядженням і необхідним майном, та підрозділ Національної поліції Головного управління зі штатною чисельністю вісім осіб, який укомплектований двома оперативними автомобілями.

«Сьогодні ми відкриваємо вже 16-й Центр безпеки на Донеччині. Ця область є лідером за їх кількістю. Центри безпеки в територіальних громадах об’єднають функції посилення громадської безпеки, захисту від пожеж та надзвичайних ситуацій і надання екстреної меддопомоги. Мета — цілодобове реагування на запит про екстрену допомогу в проміжок часу до 20 хвилин. Завдання Уряду — розширити кількість Центрів, які гарантуватимуть безпеку, комфорт і стабільність мешканцям громад», — зазначив Денис Шмигаль.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко зазначив, що відповідно до Меморандуму, який було підписано  з керівником Держслужби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним, в Донецькій області буде створено понад 20 Центрів безпеки громадян.  Очільник області подякував за  підтримку  Донеччини - моральну і фінансову – з боку уряду та центральних органів влади.

«Знаю, що спільними зусиллями ми розбудуємо міцну й комфортну для людей українську державу, повернемо свої території, окуповані Російською Федерацією, і реальними справами покажемо нашим громадянам, у тому числі й тим, хто нині проживає в окупації, що там, де Україна – там розвиток і процвітання.  Усім нам цього бажаю. І вітаю жителів Очеретинської громади з іще одним важливим кроком на шляху її розвитку», -  сказав Павло Кириленко.                                                                                                

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін назвав Донецьку область флагманом у створенні Центрів безпеки громадян.  «На сьогодні в Україні створено та функціонує 36 таких центрів, і ми продовжуємо цю роботу»,  - сказав він.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#безпека #Центр безпеки #меморандум #Донеччина
Объявления
live comments feed...