• Головна
  • Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» незабаром у місті з’явиться новий хаб для неформальної якісної освіти
09:23, 29 жовтня 2021 р.

Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» незабаром у місті з’явиться новий хаб для неформальної якісної освіти

Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» незабаром у місті з’явиться новий хаб для неформальної якісної освіти
Життя в Авдіївці не стоїть на місці. Спільнота громади потребує сучасного розвитку та культурних інновацій. На території міста з’являються нові інтерактивні простори та соціальні хаби. Завдяки перемозі в конкурсі соціальних проектів «Перетворимо Авдіївку разом!» від ГО «Платформа спільних дій» незабаром з’явиться ще одна яскрава крапка на мапі міста, яка дасть можливість підвищити рівень освіченості не лише дітям та молоді, але й дорослим. Згуртує різні соціальні групи, створить можливість для постійного розвитку громади. Завдяки гранту від Метнвеста на суму близько 89 тис. грн. КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» виконає ремонт у приміщенні, де незабаром відкриє інноваційний хаб, що стане осередком навчання та взаємодії між усіма учасниками освітньо-виховного процесу в місті. Після його облаштування буде можливість запрошувати тренерів з неформальної освіти з різних куточків України для проведення майстер-класів, тренінгів та творчих зустрічей.
В освітньому хабі зможе реалізовуватись принцип педагогіки партнерства, яка найкраще себе проявляє в нестандартних умовах навчання, це сприятиме зростанню цікавості учнів до освітнього процесу, підніме мотивацію та прояв творчих здібностей і креативних ідей, як учнівської молоді так і викладачів. 
Тут проходитимуть заходи неформальної освіти: тренінги, семінари, майстер-класи, відбуватиметься інформаційно-просвітницька робота. Ця територія стане місцем підтримки навчання і взаємодії, тут будуть втілюватись найсміливіші ідеї та задуми.
У рамках майбутньої діяльності за проєктом планується започаткувати в Авдіївці масовий рух щодо навчання людей незалежно від віку і сфери діяльності, залучивши до цього процесу велику кількість мешканців Авдіївської територіальної громади.
Нагадаємо,в цьому році на реалізацію своїх ідей ініціативні громадяни, представники ОСББ та громадських організацій Авдіївки і українського Нью-Йорка отримали від Метінвесту 4 млн гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метинвест #АКХЗ #Авдеевка #инвестиции #Платформа #конкурс #благоустройство #хаб
live comments feed...