• Головна
  • Місцева влада провела зустріч з представниками бізнесу щодо дотримання карантинних обмежень
10:37, 4 листопада 2021 р.

Місцева влада провела зустріч з представниками бізнесу щодо дотримання карантинних обмежень

Місцева влада провела зустріч з представниками бізнесу щодо дотримання карантинних обмежень

3 листопада керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш, разом із заступниками та працівниками відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, поліції провели спільну зустріч з представниками мереж місцевих магазинів, а також бізнесу та ринку. Обговорювали питання впровадження додаткових обмежень у зв’язку із погіршенням ситуації з захворюваністю на COVID-19 на території громади.

Про це повідомляє ВЦА.

На початку наради представникам мережевих магазинів повідомили, що з 00:00 годин 03 листопада 2021 року до прийняття окремого рішення ЗАБОРОНЕНА діяльність торговельних об´єктів всіх форм власності, які здійснюють діяльність на території Авдіївської міської територіальної громади, об´єктів побутового обслуговування та закладів громадського харчування у час з 22:00 до 6:00 години.

Керівники, власники закладів, яким дозволена робота, повинні забезпечити контрольований вхід та вихід та вести контроль за масковим режимом і наявністю документів про вакцинацію.

Кількість покупців, що входять у магазин має дорівнювати кількості покупців, що виходять із магазину при нормі 1 людина на 10 м2. Контроль за пропуском відвідувачів здійснюють уповноважені особи, які забезпечені необхідними засобами дезінфекції і захисними масками.

Усі працівники продовольчих та непродовольчих магазинів повинні мати сертифікат про повну вакцинацію, або мати негативний ПЛР-тест на COVID-19, чи експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більше як за 72 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #карантин #бізнес #обмеження
Оголошення
live comments feed...