• Главная
  • В Раді прогнозують інфляцію в Україні через ситуацію з енергоринком
17:11, 21 ноября
1

В Раді прогнозують інфляцію в Україні через ситуацію з енергоринком

В Раді прогнозують інфляцію в Україні через ситуацію з енергоринком

В Україні можуть подорожчати товари в магазинах і існує ризик інфляції через підвищення тарифів на електроенергію для бізнесу, що в підсумку ляже на плечі споживачів продукції, тобто населення. Такий прогноз дав колишній міністр з питань житлово-комунального господарства, а нині народний депутат, перший заступник голови Комітету ВРУ з енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко.

Про це йшлося в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

Політик зазначив, що зараз в українській енергетиці спостерігається кризова ситуація, яка була створена "завдяки ручному управлінню", і стала наслідком впровадження урядом у 2019 році енергоринку.

Тут варто нагадати, що в Україні з 1 липня 2019-го після її запуску бізнес платить ціну, яка визначається на ринку.

Як заявив Кучеренко, зараз на енергоринку накопичилося 75 мільярдів гривень боргових зобов'язань, і "всі заборгували, держкомпанії у збитках".

Один з гостей передачі бізнесмен, співвласник холдингу "Гідроенергоінвест - Акванова" Ігор Тинний уточнив, що ціни на електроенергію в роздріб для підприємств збільшилися вдвічі до 4,20 грн/кВт-год. Що відгукнеться подорожчанням товарів для покупців.

"Це все впадає в ціну нашої продукції. І ціни зростають - за це заплатить споживач. Тобто ми за це заплатимо інфляцією", - сказав підприємець.

Своєю чергою Кучеренко озвучив прогноз, що коли почнуть палити газ на станціях, ціна за кіловат на годину (електроенергію) при виробництві "виросте ще більше, на превеликий жаль, і ляже на вартість товару".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Інфляція #енергоринок #ціни

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Гремлинам безплотным, бегающих по Городкам с настенными балончиками ПВА
21 ноября, 17:57
Листья в кучи мэны собрали?деревушки колгоспов и совгоспов обкапали?Можете далее бегать вокруг Абзаца Х архэ
Объявления
live comments feed...