• Головна
  • В Авдіївці почав роботу гінекологічний кабінет медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства
08:00, 30 листопада 2021 р.

В Авдіївці почав роботу гінекологічний кабінет медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

Вчора у Авдіївської центральної міської лікарні був особливий та важливий день. Крім того, що за фінансової підтримки Метінвесту ГО "Платформа спільних дій" в партнерстві з місцевою ВЦА відкрила оновлене неврологічне відділення,також відбулося урочисте відкриття нового гінекологічного кабінету. Окрім стандартних медичних послуг, там можуть отримати медико-психологічну допомогу жінки, які постраждали від насильства.

Як повідомляє ВЦА,  реалізація цього проєкту стала можливою завдяки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та за фінансової підтримки уряду Великої Британії, а також обласної влади.

Вести прийом у новому кабінеті буде молода лікарка, акушер-гінеколог Євгенія Жердій, яка нещодавно була залучена для роботи в Авдіївському медзакладі завдяки «Програмі медичних стимулів 2021-2023 р.р», щобула розроблена місцевою владою та керівництвом АЦМЛ.

Кабінет медико-психологічної допомоги оснастили необхідними меблями та приладами, а також спеціальним гінекологічним кріслом з можливістю проводити огляд, в тому числі жінкам з інвалідністю. Медичний персонал проходить спеціалізоване навчання щодо роботи з випадками домашнього та гендерно зумовленого насильства

Коштом міського бюджету Авдіївки придбано відеокальпоскоп. Крім того, для покращення якості надання медичної допомоги планується закупити обладнання для проведення лапароскопічних операцій хірургічного, урологічного та гінекологічного профілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдіївка #АЦМЛ #гінекологія #гендер #допомога #медицина
Оголошення
live comments feed...