• Главная
  • В Авдіївці відкрили два мультифункціональні спортмайданчика
17:50, 3 декабря 2021 г.
1

В Авдіївці відкрили два мультифункціональні спортмайданчика

В Авдіївці відкрили два мультифункціональні спортмайданчика

Сьогодні в рамках президентської програми "Здорова Україна" в Авдіївці відкрили сучасні спортмайданчики, доступні для всіх категорій населення.

Про це повідомляє прес-центр ДонОДА.

На відкриття мультифункціональних майданчиків в Авдіївці завітали керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, представники відділу сім’ї, молоді і спорту, комунального закладу "Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Авдіївської міської ВЦА та ДЮСШ.

Так, в нашому місті відкрито майданчики по вул. Молодіжній, 5а на міському стадіоні, та в парку «Залізничників» (перетин вулиць Шестакова, Чистякова, Донецької та Виноградної). Ще три будуть готові найближчим часом: по вул. Гагаріна 17/19, кв. Ювілейний, 2 та кв. Будівельників, 1. Про хід будівництва нових майданчиків ми писали раніше. Ознайомитися можна тут та за посиланням.

Для організації різних напрямків фізкультурно-оздоровчої активності громаді передано спортивне обладнання.

Нагадаємо, кожен із мультифункціональних спортивних майданчиків зроблено за єдиною моделлю – з гумовим покриттям розміром 140 кв. м і такими елементами: спортивний комплекс з підвісною системою рукоятей, лавка з упором для пресу, упор для віджимання, бруси для віджимання подвійні, турнік потрійний, тумба для стрибків, рукохід-драбина, інформаційний стенд з QR-кодами. Їх встановлення відбувається завдяки комплексному фінансуванню: 80% коштів виділяє держава (субвенція на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери), по 10% – область та громади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#спорт #спортивні майданчики #Здорова Україна

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Питер,колонка коромысла Тихого ТС Дона смысла колонок в столбец
3 декабря 2021 г., 20:51
Бьются волны о скалы у бухты морской, так привычно врезаясь в мятежную хлябь. Три часа до рассвета еще на простой, не исчезла вдали полуно’чная рябь. А эскадру в пути не задержит отбой — ожиданьем томится сражений этап. В гордом блеске звезда, созывая на бой, на прибрежную сушу примерила трап. Турок турчин там (не путать с Османами Корана султана Эрдогана), на пороге коварных интриг, в тихой гавани прячет свой дьявольский флот болот: не отведал пока еще славянских вериг и зелёных сердец не набрал в обезумевший рот! Для Глобуса не страшен опаснейший враг: он отведает пушек с геройских бортов, он вкусит что такое Андреевский флаг — славный символ великих ее моряков! Да, не просто за землю и честь постоять в окружении древних и царственных вод… Пусть узнают на деле древляскую стать и запомнят ее триумфаторский год! Пусть увидят и в облике жалком своем, что для доблести Варяга Авроры размах был немал, ведь Нахимов готовил им полный разгром, самой грозной армады златой адмирал!
Объявления
live comments feed...