![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
08:00, 8 грудня 2021 р.
В Авдіївці з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили представників громади
![Фото з офіційного сайту ВЦА Фото з офіційного сайту ВЦА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото з офіційного сайту ВЦА
В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. З цієї нагоди в актовій залі ВЦА відбулись урочистості, в яких взяло участь місцева влада, а також керівники структур та служб міста.
Як повідомляє ВЦА, з вітальною промовою до присутніх звернувся очільник міста Віталій Барабаш. Він подякував за непросту і дуже відповідальну роботу, завдяки якій в місті реалізується багато добрих справ. Побажав всім присутнім плідної праці на благо громади, благополуччя та подальших успіхів у роботі.
З нагоди свята Віталій Степанович відзначив деяких працівників Авдіївської міської ВЦА за сумлінну працю та професіоналізм вручивши їм ціні подарунки, а саме фірмові наручні годинники з гравіюванням ВЦА. Традицією стало в цей святковий день нагороджувати кращих працівників Почесними грамотами, сувенірною продукцією Авдіївської міської ВЦА. Керівники відділів та структурних підрозділів адміністрації за виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у ставлення і розвиток територіальної громади міста отримали іменні шкіряні теки для документів та квіти. Не забули і про органи самоорганізації населення комітетів мікрорайонів та відзначили їх Почесними грамотами і Подяками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...