• Головна
  • Авдіївка долучилась до обласної наради з питань безпеки у закладах освіти, медустановах та соцзакладах
08:20, 8 грудня 2021 р.

Авдіївка долучилась до обласної наради з питань безпеки у закладах освіти, медустановах та соцзакладах

Фото з офіційного сайту ВЦА

Фото з офіційного сайту ВЦА

7 грудня під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна в режимі онлайн відбулась нарада з питань стану пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту на об’єктах з масовим перебуванням людей. До обговорення долучилось і керівництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації, а також представники відділу освіти, з питань НС, цивільного захисту населення та військового обліку, місцевих закладів охорони здоров’я та ДПРЗ – 15 ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Про це повідомляє ВЦА.

Учасники наради обговорили стан пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Була надана загальна інформація про стан фінансування заходів з усунення недоліків пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

По закінченні наради заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін закликав керівників громад не зволікати та планувати кошти на заходи з забезпечення безпеки у закладах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення на наступний рік, бо перш за все це безпека життя людей, які перебувають у цих закладах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #безпека #заклади освіти #соцзахист
live comments feed...